All Categories
  Filters
  Preferences
  جستجو

  سوالات متداول

  سؤالات زیر در مورد اسکیپ روم می باشد لطفا  و اگر نمی توانید پاسخ خود را بیابید ، در واتس اپ با ما در تماس باشید.

   

  اتاق فرار شبیه سازی یک بازی در دنیای واقعی است، که برای رسیدن به پایان بازی باید به همراه تیم خودمان یک سری معما را حل کنیم. اتاق فرار سناریو و ژانر های مختلفی دارد. در مسیر بازی با چالش های متفاوتی مواجه خواهیم شد پس باید آمادگی کار تیمی را برای رسیدن به هدف مشترک داشته باشیم.

  بله! برای بازی های ترسناک حتما باید بالای 16 سال باشیم اما اگر بازی غیر ترسناک باشد میتوانید در سنین پایین تر هم شرکت نمائید.

  برای بازی ها معمولا حداقل باید تیم 4 نفری را داشته باشید ، اما بعضی سناریوها متفاوت و باید توضیحات بازی ها را بررسی کرده و بازی که برای تعدادتون مناسب هست را انتخاب بکنید

  در صورت تاخیر، ممکنه از زمان بازیتون کم بشه. پس لطفا به موقع خودتون رو برسونید.
  در نظر داشته باشید وقتی تیمی بعد از شما بازی رو رزرو کرده، تاخیر تیم شما میتونه باعث تداخل سانس های دیگه و تاخیر در برگزاری سانس بعدی بشه. پس لطفا به حقوق دیگران احترام بذارید!

  بله برای سوپرایز تولد عزیزان خود میتوانید بعد از رزرو بازی با پشتیبانی مجموعه در تماس باشید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار دهیم و هماهنگی لازم انجام دهیم ، در ضمن هیچ گونه هزینه ایی برای سوپرایز دریافت نمیشود.

  حضور شما برای بازی بدون پرداخت آنلاین امکان پذیر نیست ، پس باید ابتدا با پیش پرداخت بازی را از سایت رزرو کنید.
  یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید

  خیر

  خیر ، ولی پیشنهاد ما برای انجام بازی لباس های راحت است که بتوانید فعالیت های بدنی را راحت تر انجام دهید.

  اگر قبل از شروع بازی چنین اطلاعاتی از بازی داشته باشید، لذت بازیتون کاهش پیدا میکنه.

  بازی‌های ما در جاهای مختلف شهر هستن! برای اطلاعات هر بازی روی بازی در وب سایت کلیک کنید و همه اطلاعات بازی از جمله آدرسش رو ببنید. همچنین می‌تونید قسمت ارتباط با ما وب سایت رو چک کنید، اونجا آدرس همه بازی‌ها و لینک اپلیکشین مسیریاب قرار داده شده.

  باید هزینه مینیمم افراد اعلام شده در سایت رو پرداخت کنید.

  در کل ترس مسئله سلیقه ایی هست ،  پس هیچ وقت نمیتوان گفت که کدوم بازی از بقیه بازی ها ترسناک تر هست یا خیر!

  سانس رزرو شده طبق قوانین مجموعه امکان کنسلی را ندارد ، و پول عودت داده نخواهد شد ، اما میتوانید با پشتیبانی برای جابجایی سانس به روز دیگر هماهنگ شوید.