All Categories
  Filters
  Preferences
  جستجو

  قوانین و مقرارت

  در صورت عدم مطالعه قوانین و مقررات رزرو، مسئولیت بروز هر گونه مشکل و تبعات آن به عهده‌ی شما خواهد بود!

  ۱- پس از انتخاب روز و ساعت، هزینه بلیط دو نفر را به عنوان پیش‌پرداخت به صورت آنلاین پرداخت خواهید کرد. تسویه‌ی نهایی

  مابقی افراد با توجه به تعداد نفرات گروه به صورت حضوری در محل شعبه، پیش از ورود به بازی انجام خواهد شد.

  ۲- پس از رزرو آنلاین به هیچ عنوان امکان جابجایی و کنسلی سانس وجود ندارد. در صورت لغو یا انتقال سانس به زمان دیگر، مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

  ۳- طی مراحل رزرو و پرداخت از کلیدهای بازگشت به عقب و جلو در مرورگر و رفرش به صورت دستی استفاده نکنید. کلید «مرحله قبل» و «مرحله بعد» در خود سایت تعبیه شده است.

  ۴- راس ساعتی که رزرو کرده‌اید در لوکیشن مجموعه حضور داشته باشید. در صورت تاخیر ممکن است از مدت زمان بازی شما کم شود یا روال بازی با تغییراتی همراه گردد. در صورت تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه، سانس شما کنسل شده و هزینه‌ی پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

  ۵- مشخصات و اطلاعات مربوط به هر بازی را در بخش جزئیات بازی به صورت کامل مطالعه کنید و از شرایط سنی و محدودیت‌های آن مطلع شوید. در صورت عدم رعایت شرایط سنی و محدودیت‌ها از ورود شما به بازی جلوگیری خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

  ۶- حفظ حجاب و پوشش مناسب در مجموعه الزامی است. در صورت عدم رعایت شئونات اسلامی از ورود شما به بازی جلوگیری خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

  ۷- در صورت مشکوک بودن هر یک از افراد گروه به استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی از ورود شما به بازی جلوگیری خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

  8- خانم های باردار یا افرادی که ناراحتی قلبی دارند و یا افرادی که بیماری خاصی دارند که استرس و هیجان برایشان مضر است نمیتوانند در سناریوهای ترسناک شرکت کنند.

  9- چنانچه فوبیا نسبت به تنگنا و تاریکی دارید بهتر است در سناریوهای ترسناک و شامل این موارد شرکت نکنید.